Адміністрування веб-сайту

Загальна координація діяльності

Проректор з науково-педагогічної роботи – Король Ігор Іванович, доктор фізико-математичних наук, доцент.

 

Технічна підтримка

Адміністрування сайту: Мазютинець Габріела, провідний інженер-програміст ЦІТ (gabbi.maz@uzhnu.edu.ua);

Розробка та дизайн сайту: Дубів Олександр, начальник відділу ІВТ (admin@uzhnu.edu.ua).

 

Редактор сайту

 Наповнення та редагування матеріалів сайту: Шафраньош Олексій (editor@uzhnu.edu.ua).

 

Порядок розміщення та оновлення матеріалів

  • Новини та анонси розміщуються редактором сайту (editor@uzhnu.edu.ua) та Медіацентром ДВНЗ "УжНУ" (подавати на media@uzhnu.edu.ua). У разі виникнення потреби редагування текстів новин та анонсів, унизу сторінки буде зазначено Відредаговано – Медіацентр УжНУ або ж вказано прізвище редактора. Редактори Медіацентру можуть повертати матеріали авторам на доопрацювання, вказавши, що саме слід доопрацювати.
  • Інформація стосовно основного наповнення веб-сайту розміщується та оновлюється прес-центром УжНУ (подавати на editor@uzhnu.edu.ua)
  • Відповідальність за регулярне своєчасне подання та оновлення інформації про структурні підрозділи  (українською та англійською мовами), що розміщується на веб-сайті університету, згідно Наказу №305/01-03 від 10.07.2013 покладено на їх керівників.
  • Тільки матеріали, надіслані з офіційних e-mail адрес структурних підрозділів (ті, що у домені @uzhnu.edu.ua), вважатимуться такими, що переглянуті та схвалені відповідальними за подання та оновлення інформації. Відповідно, тільки такі матеріали будуть прийматися для фактичного оновлення веб-сторінок.
  • На кожній веб-сторінці зафіксовано П.І.Б., посаду відповідального за подану інформацію та дату останнього оновлення інформації. 
  • Розклади, оголошення та інша додаткова інформація від деканатів та кафедр що розміщується у модулі "Інфо-центр" відбувається самостійно працівниками відповідних структурних підрозділів за наданими ЦІТ логінами та правами доступу.
  • Надіслана на адресу editor@uzhnu.edu.ua інформація для розміщення на веб-сайті повинна відповідати встановленим вимогам та критеріям.

Дата оновлення сторінки: 25.02.2018