Семестрове навчання

 Академія Поморська в Слупську (м. Слупськ, Польща)

Поморська Академія в Слупську – сучасний державний європейський університет з досвідченим науково-педагогічним колективом.

Між Ужгородським національним університетом і Поморською Академією в м. Слупськ 20 червня 2014 року укладено договір  про співпрацю, який надає можливість студентам УжНУ паралельно навчатися та здобувати освіту у державному польському вищому навчальному закладі.

Студенти різних спеціальностей УжНУ мають можливість:

  • Безкоштовно навчатися протягом одного семестру в Поморській Академії;
  • Навчатися за магістерськими програмами в Поморській Академії на основі отриманого диплома бакалавра в УжНУ.
  • Брати участь в європейських грантових програмах, що реалізовуватимуться вузами партнерами.

Наш університет надаватиме максимальну візову підтримку і всіляко сприятиме студентам у отриманні базових знань польської мови.

Деталі навчання в Поморській Академії можна знайти тут.

 

Університет імені Етвеша Лоранда (Угорщина)

З огляду на географічне сусідство, давні історичні зв’язки Закарпаття й Угорщини, знання угорської мови жителями Закарпатської області та іншими факторами такі стосунки є особливо результативними. На 18 факультетах УжНУ навчається понад 700 студентів угорської національності, а також ще понад 500 угорськомовних студентів, які мають можливість, починаючи з вступних іспитів, користуватися рідною мовою.

На особливу увагу заслуговує співпраця Ужгородського національного університету із Будапештським університетом ім. Етвеша Лоранда, в який щорічно студенти нашого університету направлялися з метою проходження семестрового навчання. Так, наприклад у 2012/2013 н.р. 20 студентів різних факультетів нашого закладу навчалися в Університеті Етвеша Лоранда.

Після багатьох років, співпраця досягла нового рівня, а саме з підписанням двосторонньої угоди про співпрацю передбачено програму подвійних дипломів. Тобто, після отримання диплому бакалавра, випускникам УжНУ забезпечуватимуть можливість отримати диплом магістра в Університеті Етвеша Лоранда в рамках діючих нормативних положень.

 

Пряшівський університет у Пряшеві (Словацька республіка)

Пряшівський університет – це класичний словацький університет, який поєднує давні традиції та сучасні стандарти європейської освіти.

Співпраця між УжНУ та Пряшівським університетом триває уже багато років. У лютому 2014 року відбулося перепідписання домовленостей між партнерами, за якими студенти словацької філології УжНУ мають змогу здійснювати семестрове навчання, проходити ознайомчо-навчальну та переддипломну практику в   словацькому університеті. Загалом, за останній навчальний рік близько 25 студентів нашого закладу навчалися та проходили практику у Пряшівському університеті.

Відповідальний за інформацію: Свєженцева Оксана Іванівна