УжНУ підписав угоду про співпрацю із словацьким медичним реабілітаційним центром1

У вівторок, 5 листопада, відбулося підписання угоди про співпрацю між УжНУ та Клінічно-реабілітаційним центром «Купеле Вишнє Ружбахі» (Словаччина). Угода була підписана ректором УжНУ Володимиром Смоланкою та представницею медичного реабілітаційного центру Ганною Самусевою. Міжнародний договір стосується проходження практики студентами УжНУ в Клінічно-реабілітаційному центрі «Купеле Вишнє Ружбахі».

Декан факультету здоров’я та фізичного виховання УжНУ Іван Миронюк зазначив: «Для наших студентів, фізичних терапевтів та ерготерапевтів проходження цих практик є надзвичайно важливим. Навчання студентів відбуватиметься у медичному реабілітаційному центрі, він має ліцензію Міністерства охорони здоров’я Словаччини. Студенти будуть проходити тематичні практики по тих напрямках, які вони вивчають».

Інформаційно-видавничий центр