Військово-мобілізаційний відділ

Військово-мобілізаційний відділ  у своїй роботі керується:

1. Конституцією України;
  2. Законами України:
  • «Про оборону України»;
  • «Про військовий обов’язок і військову службу»;
  • «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Головною метою військово-мобілізаційного відділу є:

• ведення персонального обліку призовників і військовозобов’язаних, який передбачає облік відомостей щодо призовників і військовозобов’язаних за місцем роботи або навчання;
  • ведення обліку військовозобов’язаних і призовників з-поміж працівників, здійснюючи заходи щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час і надавати звітність із цих питань відповідним органам державної влади.

Військовозобов’язані (призовники), які працевлаштовуються на роботу в Ужгородський національний університет повинні мати з собою документи, для пред’явлення у військово-мобілізаційний відділ, а саме:

• військово-обліковий документ (військовий квиток або приписне);
  • паспорт;
  • одне фото 3х4;
  • заява на роботу.

Студенти денної форми навчання та аспіранти, які вступили до  Ужгородського націонаоьного університету повинні стати на облік у військово-мобілізаційному відділі. При собі мати військовий документ.

Студентам-призовникам денної форми навчання та аспірантам-призовникам (незалежно від форми навчання), які навчаються в Ужгородському національному університеті, згідно із Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу», надається відстрочка від призову на строкову військову службу, і тому вони зобов’язані щороку до 1 жовтня подавати у районні (міські) військові комісаріати довідку, що підтверджує їх право на відстрочку від  призову на строкову військову службу. Довідка надається військово-мобілізаційним відділом при наявності військового документа.

Військовозобов’язані (призовники), які навчаються або працюють в Ужгородському національному університеті і в яких змінилися особисті данні негайно зобов’язані явитися у військово-мобілізаційний відділ, для внесення змін у особові картки працівника.

Провідні спеціалісти  військово-мобілізаційного відділу:

1. Барзак Леонід Ілліч;
  2. Пйоса Марина Іванівна.

Дата оновлення сторінки: 26.06.2018