«Битвою інтелектів» розпочався Тиждень студента в УжНУ

«Битвою інтелектів» розпочався  Тиждень студента в УжНУ

У понеділок, 11 листопада в студентські команди УжНУ змагалися у «Битві інтелектів».  Протягом більш ніж двох годин команди змагалися в інтелектуальних завданнях, заплутаних питаннях, випробовували логіку та отримали купу позитивних емоцій!

Відкрив «Битву інтелектів» проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи Ігор Король: «Ми сьогодні та цікаво нестандартно починаємо Тиждень студента, я бажаю всім, щоб  ви отримали сьогодні масу драйву, масу задоволення, це головне! Успіху вам!»

Ведучий, завідувач кафедри соціології і соціальної роботи Федір Шандор розповів про правила гри: «У нас три призера, але команда, яка зайняла передостаннє місце також отримає приз. Бо за останнє місце не треба боротися, а ось за передостаннє – так».

Отож гра розпочалася, спочатку з неоцінюваного питання, щоб  команди зрозуміли логіку гри, увішли в ритм змагання.

Потім на черзі -  розминка, і наступні вже більш складні питання.   На відповідь за правилами дається 1 хвилина.

Отож почався справжній «мозковий штурм».

В процесі гри – битва капітанів, конкурс, де можна непогано «підняти» бали для своєї команди. Цього разу – за хвилину слід було згадати якомога більше світових столиць, які розпочинаються з літери «С».

Вже на завершення – конкурс «Шо у кошарови?» і непроста загадка від американських індіанців.

Відповідь:

Зрештою визначився переможець – з рахунком 23 бали перемогла команда факультету іноземної філології.

А боротьба за друге місце розгорнулася між факультетами міжнародних економічних відносин та факультетом суспільних наук.

В додатковому конкурсі перемога дісталася команді ФМЕВ,

а суспільники отримали почесне третє місце.

Гра завершилася, але Тиждень студента – тільки розпочинається!

Олексій Шафраньош

Інформаційно-видавничий центр