02.10.2015

На філологічному факультеті урочисто відкрили музей-колекцію Олени Рудловчак

30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек, в УжНУ відбулося урочисте засідання з нагоди відкриття музею-колекції видатної україністки Словаччини, уродженки Закарпаття Олени Рудловчак.

У заході взяли участь працівники бібліотеки, ветерани бібліотечної справи, викладачі та студенти УжНУ, а також поважні гості: ректор УжНУ Володимир Смоланка, проректор Мирослава Лендьел, генеральний консул Словаччини в Україні Янка Бур’янова, іноземний академік НАН України Микола Мушинка, донька Олени Рудловчак Марія Дуфкова-Рудловчак, ректор Закарпатського художнього інституту Іван Небесник, проректор ЗХІ Наталія Ребрик, декан філологічного факультету Галина Шумицька, подруга дослідниці Мілада Бренішінова, академік Володимир Микита, журналіст Олександр Гаврош, директор видавництва «Ґражда» Іван Ребрик.

Детальніше та відеоматеріали - на сайті Медіацентру УжНУ.