20 років на спортивно-освітній ниві. Факультет здоров’я та фізвиховання УжНУ святкує ювілей (Відео)

За роки становлення підрозділ переживав чимало змін, втім виховав чимало кваліфікованих кадрів та спортивних талантів.

Факультет складається із 4 кафедр (фізичного виховання, фізичної реабілітації, основ медицини та наук про здоров’я), наймолодшій з котрих трохи більше 50 днів. Символічно, що свій ювілей підрозділ святкує поруч із Днем народження університету: цьогоріч УжНУ відзначає 74 роки.

Про це і поговоримо у ТОП-темі із деканом  факультету здоров’я та фізичного виховання УжНУ Іваном Миронюком.

Uzh Inform