07.04.2019

Із Дніпра - із нагородами: студенти-журналісти та рекламники УжНУ взяли участь у всеукраїнській олімпіаді

У Дніпровському національному університеті відбулася щорічна всеукраїнська студентська олімпіада із журналістики та реклами і зв'язків з громадськістю, у якій взяли участь студенти із різних університетів країни. Головний виш Закарпатської області відправилися представляти одразу четверо студентів: двоє журналістів і стільки ж рекламників.

Як і належить старанним студентам  УжНУ, повернулися із нагородами. Студентка третього курсу відділення журналістики  Кароліна Бучковська отримала перемогу у номінації "Яскраві мовно-стилістичні засоби", студента-третьокурсника спеціалізації  "Реклама  та PR"  Павла Компанійця журі визнало кращим у номінації "Активний учасник прес-конференції" , а студентка-рекламниця із четвертого курсу Катерина Кузьміна зуміла вибороти перше місце серед піарників. Ще одна журналістка-третьокурсниця отримала сертифікат учасниці.  Вітаємо переможців!

Інформаційно-видавничий центр