Новини

15.11.2019
753

До «Дня студента» відзначено найкактивніших ужнівців

До «Дня студента» відзначено найкактивніших ужнівців

У кожного вишу є вихованці, які по-особливому яскраво проживають свої студентські роки: беруть участь в різноманітних конкурсах, олімпіадах, змаганнях, фестивалях та роблять навчання на рідних факультетах по-справжньому незабутнім. Саме з ними, ужнівським студентським активом, у четвер, 14 листопада, зустрівся ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка.

«День студента» – це свято кожного з нас. Адже всі ми використовуємо цей день як хороший привід поринути в минуле – приємні спогади про студентські роки. Недарма говорять, що студентський час найкращий. Хоч, переконаний, на вас чекає ще море чудових подій у майбутньому. І я завжди нагадую студентам, що головне в житті – це почуватись вільними. Оскільки чим вільнішими ви є зараз, тим успішнішими ви зможете стати в майбутньому. Адже, пофантазуємо, щоб зробити велике наукове відкриття чи кардинально змінити курс компанії, в якій ви працюватимете – вам буде  необхідно почуватись достатньо вільними, щоб голосно заявити про це. Також наголошую на тому, що потрібно ставити перед собою масштабні цілі, адже ви навіть не можете собі уявити, як багато, насправді, ви можете досягти» – зазначив Володимир Смоланка. А також вручив найактивнішим студентам, які впродовж року гучно заявили про себе, грамоти та подяки ректора.

Долучились до привітань студентів Ужгородського національного університету проректор Ігор Король, заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, директор Закарпатської обласної дирекції «Украгазбанку» Андрій Коляско та керівник центрального відділення Західного ГРУ «ПриватБанку» Тетяна Гасинець.

«Приємно, знаходячись у стінах університету, згадувати й про свої студентські роки. Як і більшість, я вважаю їх найкращими. Можливо, вам зараз здається, що у вас попереду є ще дуже багато часу, щоб побути у якості студентів, проте ці роки промайнуть дуже швидко. І колись перед вами постане вибір: залишитись працювати в рідному краї чи шукати себе закордоном. Нам хочеться думати, що кращі з вас залишаться разом з нами. Адже все, що ми бачимо навколо нас, насправді, залежить від нас самих, від того, наскільки злагоджено й плідно ми будемо працювати. А сьогодні тут зібрались найкращі, найкрутіші, найрозумніші, найактивніші студенти, яким все під силу.  Також користуючись нагодою, висловлюю вдячність керівництву УжНУ, Студентській раді та Профкому УжНУ за тісну й плідну співпрацю, яка буде продовжуватися й надалі» - привітав студентів Олександр Білак та вручив студентам грамоти міської ради. 

 

Ганна Фельцан,

Іноформаційно-видавничий центр

 

Категорії: