Новини

19.04.2019
782

До престижного світового рейтингу закладів вищої освіти SСIMAGO вперше потрапив УжНУ

До одного з найбільш відомих рейтингів університетів SСIMAGO за підсумками роботи у 2018 році включено 682 (з понад 27 тисяч існуючих) найкращих університетів світу, у тому числі й 15 українських. Лідером рейтингу є Гарвардський університет (США). Серед українських вишів УжНУ посів у цьому престижному рейтингу 14 позицію і 204 - серед східноєвропейських.

SСIMAGO – це щорічний рейтинг академічних інституцій та установ, шо проводять наукову діяльність, оцінка досягнень проводиться на основі комплексного індикатору, котрий поєднує три складові: рівень наукових досліджень, рівень інновацій та вплив на суспільні процеси. До нього включають інституції, котрі опублікували упродовж останнього року принаймні 100 статей у базі даних SСOPUS, втілюють у практику інновації та розробки.

Коментуючи цю новину ректор УжНУ Володимир Смоланка зауважив:  «приємно, що УжНУ вперше потрапив до цього престижного рейтингу  закладів вищої освіти нашої планети. Сприймаємо цей факт як стимул для подальшої інтенсивної роботи, вдячний колективу за прекрасну роботу».

Інформаційно-видавничий центр

Категорії: