Факультет здоров’я та фізичного виховання святкує 20-ти ліття!

Перший крок до реалізації масштабної ідеї «екологічна плата за навчання» успішно виконаний!

Сьогодні, 30 жовтня, студенти 1-2 курсів ФЗФВ разом з академнаставниками та за підтримки адміністрації університету провели символічну акцію - висадження 20 молодих дерев магнолії біля головного корпусу «УжНУ».

Студенти перетворили роботу на розвагу: наввипередки носили відра з водою, стояли в черзі за лопатами, щоб викопати ямки для саджанців магнолії, робили селфі та знімали відео процесу. Проте під суворим керівництвом господарського відділу про основну мету заходу не забували. З висадкою дерев студенти впоралися досить швидко: вже за годину-півтори всі саджанці були на своїх місцях.

Ми переконані, що подібні акції стануть традиційними не тільки на нашому факультеті, і ми  висадимо ще не один десяток дерев для озеленення нашого краю!