01.08.2019

ІНТЕРНИ РОЗПОЧИНАЮТЬ НАВЧАННЯ

Сьогодні на факультеті післядипломної освіти розпочали навчання 203 інтерни з різних спеціальностей.
Традиційно найбільше майбутніх лікарів зареєструвалося на такі спеціальності , як терапія, сімейна медицина, акушерство та гінекологія, фармація тощо.Особливістю цьогорічного навчання є рекордна кількість інтернів і, звичайно, реформування охорони здоров’я , яку вже відчули більшість українців , заключаючи угоди із сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром, чи отримуючи електронний рецепт через СМС за програмою „Доступні ліки „. Як відомо , у 2020 році медичні заклади усіх рівнів перейдуть на модель фінансування Національноі служби здоров’я . До програми медичних гарантій увійдуть послуги первинної, спеціалізованої амбулаторної, стаціонарної медичної допомоги, а також екстрена, паліативна та реабілітаційна допомога.Навчання в нових умовах вимагає нових підходів , до яких факультет готувався цілий рік. Одноденне навчання на факультеті інтернів проводилося викладачами університету та департаментом охорони здоров’я Закарпатської області. До вересня місяця майбутні лікарі будуть проходити спеціалізацію в багатопрофільних медичних закладах області, а з вересня місяця продовжать навчання в стінах університету.