01.09.2019

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ ВІТАЄ ПЕРШОКУРСНИКІВ!

Уляна Михайлишин, зав. кафедри психології, доктор психологічних наук привітала першокурсників із початком навчального року: «Перед вами постає відповідальне завдання сформувати свою особистість. Особистість творчу, мислячу, прагнучу пізнавати незвідане, спроможну поставити перед собою мету та неодмінно домогтися її. Саме таким має бути кредо сучасного студента!»

Викладачі кафедри психології, які були присутні на зустрічі з першим курсом (Оксана Шелевер, кандидат педагогічних наук та асистенти Василина Вячало, Ірина Шмідзен) також приєдналися до привітань, побажали щоб роки проведені в університеті були результативними та щасливими, щоб було цікаве студентське життя, нехай прагнення до знань та самовдосконалення постійно зростає!

Кафедра психології продовжує набір на спеціальність 053 Психологія (заочна форма, магістратура).

Запрошуємо абітурієнтів до дружньої студентської родини!