13.11.2015

Проведення другого Всеукраїнського конкурсу інноваційних start-up проектів «IT-EUREKA! Ukraine»

З 15 листопада 2015 року національним офісом Еразмус+ за підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках Темпус - проекту «NEFESIE» «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності IT-студентів» заплановано проведення другого Всеукраїнського конкурсу ГГ-проектів «ІТ-EUREKA! Ukraine» (надалі - Конкурс).

Для участі у Конкурсі запрошуються студенти вищих навчальних закладів України, які завершують навчання не раніше травня 2016 року.

Повідомляємо студентів нашого навчального закладу про можливість представлення готових, або частково готових, студентських інноваційних розробок до впровадження на Конкурсі.

Другий Всеукраїнський конкурс інноваційних start-up проектів «IT- EUREKA! Ukraine» триватиме з 15 листопада 2015 року по 13 травня 2016 року. Контактні особи: Віталій Степанович Яковина, завідувач кафедри програмного забезпечення Національного університету «Львівська політехніка»,  vitaliv.s.vakowna@lpnu.ua: Наталія Андріївна Крупко - асистент кафедри програмного забезпечення Національного університету «Львівська політехніка»,it.eureka.ukraine@gmail.com.

Просимо підтвердити участь у заході до 25 листопада 2015 року за електронною адресою: it.eureka.ukraine@gmail.com.

Проекти на Конкурс можуть бути представлені лише з використанням інформаційної системи ВІС (Віртуальне Інноваційне Середовище - http://vis.lp.edu.ua).