Науковець з Польщі прочитала лекцію для студентів факультету історії та міжнародних відносин

Про особливості народної демонології, її джерела та сенси мали змогу дізнатися студенти факультету історії та міжнародних відносин на лекції науковця зі Східноєвропейського державного коледжу в Перемишлі,  (Польщі) PhD, пані Ольги Солаж. Тема лекції   «Чорна та біла магія» зацікавила студентів, які також поділилися своїми етнологічними дослідженнями із цієї тематики.

"Я займаюся дослідженням магічного мислення в народній обрядовості, але й також в суспільно політичній площині. Свої дослідження, які першопочатково були пов’язані з народною культурою  я потім частково перенесла на грунт політичного мислення. Вважаю що в Україні є дуже багато магічного мислення в суспільстві, це видно в політиці, навіть по останніх виборчих кампаніях" - зазначила Ольга Солаж.

В ході лекції були визначені основні особливості магічного мислення та світосприйняття, розглянуті певні практики, та вірування, які дотепер зустрічаються, зокрема в Карпатах.

Інформаційно-видавничий центр