11.07.2015

Лікар-інтерн УжНУ побував на Другому міжнародному курсі з судової стоматології в Ісландії

Упродовж п’яти днів лікар-інтерн стоматологічного факультету УжНУ (за сумісництвом – секретар науково-навчального центру судової стоматології) Мирослав Гончарук-Хомин брав участь у Другому міжнародному курсі з судової стоматології «Ідентифікація осіб за допомогою стоматологічних методів дослідження. Комп’ютерна дентальна ідентифікації у випадках масових катастроф», що проходив 24-27 червня у стінах стоматологічного факультету Університету Ісландії (м. Рейк’явік).

Практично-теоретичний курс проводився за підтримки Норвезької асоціації судової одонтостоматології та Міжнародної організації судової одонтостоматології, що є найвищою інстанцією у світі з цих питань.

Досвідом із 25 курсантами – представниками 11 країн світу (Італія, Швеція, Ісландія, Норвегія, Великобританія, Мексика, Судан, США, Хорватія, Австрія, Україна) – ділилися корифеї спеціальності Tore Solheim (Норвегія), Hakan Mornstad (Швеція), Svend Richter (Ісландія).

Більше - на сайті Медіацентру УжНУ.