18.05.2015

На Закарпатті стартує відкритий молодіжний конкурс бізнес-ідей

19 травня о 12:00 у залі Вченої Ради УжНУ (пл. Народна,3) відбудеться зустріч з приводу інформування студентів і випускників, молодих дослідників і науковців університету про відкритий молодіжний конкурс бізнес-ідей „Бізнес Ініціатива Закарпаття”.

Організатори конкурсу – ГО "Молодіжні Ініціативи Закарпаття", Ужгородський національний університет, Центр кар'єри УжНУ – проінформують усіх зацікавлених щодо ідеї і завдань конкурсу, умов участі та проведення.

Метою проведення Конкурсу є системний пошук талановитих молодих людей регіону для залучення до підприємницької діяльності шляхом підтримки бізнес ініціатив та активізації молодіжного підприємницького руху в краї.

Завданнями конкурсу є:

-         Створення передумов для реалізації інтелектуальних здібностей молоді та її підприємницьких ініціатив

-         Стимулювання становлення та самовдосконалення молодих підприємців

-         Виявлення та розвиток обдарованої молоді, сприяння реалізації її здібностей

-         Надання підтримки молодим дослідникам для реалізації їхнього наукового та соціального потенціалу

-         Активізація науково-дослідної роботи за актуальними та пріоритетними для регіону і країни напрямками.

Участь у конкурсі допоможе молоді не лише розкрити свої здібності та креативні ідеї, але й отримати знання щодо впровадження бізнес ідей та підтримку провідних фахівців і практиків,  керівників та менеджерів підприємницьких та бізнес організацій.