Наукова робота студентів кафедри комп’ютерних систем та мереж одержала чергове визнання

7 листопада студенти-магістри кафедри комп’ютерних систем та мереж представили свої наукові роботи на V регіональній науково-практичній конференції "Інформаційні технології у житті студентів та молодих науковців Закарпаття".

Журі конференції відзначило доповідь Петечука Владислава та Петечука Ярослава "Пристрій для розпізнавання та озвучення текстової інформації на базі мікрокомп’ютера Raspberry PI 3" дипломом другого ступеня. Науково-технічна розробка студентів представляє собою програмно-апаратний комплекс для оцифровування та озвучення тексту.

Також заохочувальним призом відзначено виступ Гутича Івана "Комп'ютерна візуалізація як засіб подання навчального матеріалу".

Кафедра КСМ інженерно-технічного факультету