Обрано нового голову профспілки студентів ФСН

11 листопада 2019 року на факультнеті суспільних наук відбулася  звітно-виборна конференція профспілкової організації студентів. З доповіддю виступила голова профспілкової організації Абрамович Інгрід, яка прозвітувалася про пророблену роботу. У  виступах студенти підкреслили, що за останні два роки діяльність профбюро факультету значно покращилась. Проведено ряд загальнофакультетських заходів, спрямованих на підвищення ролі студентів у житті факультету, захисту їх прав.

Присутні одностайно визнали роботу профбюро факультету за звітний період «задовільною».

Новим головою профспілкової організації студентів факультету суспільних наук одноголосно обрано Поповича Володимира, студента ІІ  курсу спец. «Публічне управління та адміністрування».

В роботі конференції прийняв участь заступник декана з виховної роботи  Гиря В.І., який подякував Абрамович Інгрід за плідну співпрацю та побажав Попович Володимиру успіхів на обраній посаді.

Вл. інф.