Подвійний успіх студентів спеціальності "Комп’ютерна інженерія" (інженерно-технічний факультет) на фаховій олімпіаді

17 - 19 квітня 2019 року у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського на базі кафедри «Комп’ютерних та інформаційних систем» проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади “Комп’ютерні системи та мережі”. До складу конкурсних завдань були включені тестові запитання та задачі, що охоплюють теми:

- розрахунок роботи процесора та кешу;

- системи числення;

- робота з носіями інформації;

- проектування комп’ютерних мереж;

- побудова та оптимізація SQL запитів;

- розробка функціональних елементів та вузлів комп'ютера;

- теоретичні основи логіки роботи комп'ютера;

- проектування цифрових автоматів

та інші теми навчального плану спеціальності "Комп’ютерна інженерія".

ДВНЗ "УжНУ" успішно представили студенти третього курсу кафедри комп’ютерних систем та мереж інженерно-технічного факультету (спеціальність «Комп’ютерна інженерія») - Гедеон Томас Степанович, Жевагін Артем Андрійович та Пензеник Андрій Андріянович, які здобули подвійний успіх:

- команда УжНУ отримала диплом, кубок та цінні подарунки за третє місце в командному заліку;

- Гедеон Томас нагороджений дипломом та цінним подарунком від спонсорів олімпіади за третє місце в особистому заліку.

Кафедра комп’ютерних систем та мереж вітає студентів - призерів олімпіади!