30.08.2019

Ректор Володимир Смоланка розповів про попередні результати вступної кампанії в УжНУ

На урочистому розширеному засіданні Вченої ради ректор Володимир Смоланка розповів про передні результати вступної кампанії до Ужгородського національного університету.  Наразі до університету  подано 9802 заяв, на очну та заочну форми навчання бакалаврату та магістратури. Це на півтисячі заяв більше ніж минулоріч, коли було подано 9335 заяв. Важливо, що цьогоріч дуже значний, переважаючий відсоток заяв абітурієнтів з найвищим, першим пріоритетом.

До університету подали заяви абітурієнти практично з усіх областей України, найбільше заяв надійшло від абітурієнтів із Закарпаття та Львівщини. Щодо розподілу студентів першого курсу за районами Закарпатської області, то найбільше студентів із Ужгородського району  - 37% та Мукачівського району - 13%.

Вступна кампанія до університету продовжується та триватиме до кінця жовтня.

Інформаційно-видавничий центр