Представниця УжНУ відвідала науковий семінар щодо трансферу інновацій та професійного розвитку

Доцент кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій, к.п.н., директор Ресурсного центру зі сталого розвитку УжНУ Ганна Мелеганич  взяла участь у семінарі на тему: "Освітні проекти: трансфер інновацій і професійний розвиток" за участі представників Міністерства освіти і науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Захід відбувся 23-24 травня  у Харківському національному педагогічному університеті ім. Г.С. Сковороди, співорганізатором якого став Міжнародний благодійний фонд "МІжнародний фонд досліджень освітньої політики". Основними темами для дискусій стали успішні інноваційні практики закладів вищої освіти України, зокрема моделі комунікацій з бізнес-середовищем, впровадження симуляційних технологій навчання в медичній освіті, внутрішнє стандартизоване оцінювання знань, співпраця муніципалітетів та університетів,  інклюзивна освіта, правові аспекти академічної доброчесності, практика впровадження американсько-української спільної програми, особливості дистанційної освіти, дуальна освіта та інше. Всі присутні погодилися про необхідність проводити частіше подібні наукові зустрічі з обміну інноваційним досвідом.