1977

Реалізація міжнародного наукового проекту – на завершальному етапі

3 березня відбулася Міжнародна науково-практична конференція в Кошицях (Словацька Республіка) у рамках реалізації наукового проекту «Інноваційний університет – інструмент інтеграції в європейський освітній і науковий простір», що фінансується Міжнародним Вишеградським фондом (координатор проекту – директор ННІ євроінтеграційних досліджень ДВНЗ «УжНУ», кандидат історичних наук, доцент Іван Артьомов).

Захід відбувся на базі Наукового парку ТЕХНІКОМ Кошицького технічного університету – партнера УжНУ в реалізації зазначеного проекту.

Метою конференції стало обговорення питань інноваційної діяльності вищих навчальних закладів через функціонування наукових парків як важливих механізмів трансформації науково-технічного потенціалу університетів.

Участь у науковому заході взяли члени міжнародної групи експертів наукового проекту, ректори, проректори, науковці Ужгородського національного та Кошицького технічного університетів.

Більше - на сайті Медіацентру УжНУ.