04.11.2019

Розпочато цикл семінарів з екзистенційного аналізу.

Сьогодні, 04 листопада 2019 року на факультеті здоров'я та фізичного виховання розпочався цикл семінарів педагога, тренера та консультанта з екзистенційного аналізу, спеціаліста із корекційної педагогіки, директора корекційно-педагогічної школи у місті Біль (Швейцарія) Антона Ваґнера. Фахівець торкнеться питань корекційної та соціальної педагогіки, кризових явищ у групі та методик їхнього подолання, способів роботи у мультидисциплінарній команді, контактування фахівців, що працюють із людьми з інвалідністю. Семінари для профільних студентів триватимуть з 4 до 7 листопада на базі Ужгородського національного університету.
Нагадаємо, що тристоронню угоду щодо створення нових освітніх умов для майбутніх фахівців, які працюють із людьми з інвалідністю, 23 вересня 2019 року підписали ректор УжНУ Володимир Смоланкa, президент Асоціації «Парасолька» (Швейцарія) Андреас Шмід та директорка БО «Комітет медичної допомоги в Закарпатті» Наталія Кабацій.