Делегація УжНУ взяла участь у 5 Національному українському стоматологічному конгресі «Стоматологічне здоров’я – інтегральна складова здоров’я нації»

Делегація УжНУ взяла участь у  5 Національному українському стоматологічному конгресі «Стоматологічне здоров’я – інтегральна складова здоров’я нації»

У житті стоматологічної спільноти 18 – 19 жовтня 2019 року відбулась важлива подія – 5 Національний український стоматологічний конгрес «Стоматологічне здоров’я – інтегральна складова здоров’я нації», присвячений сторіччю формування української наукової стоматологічної школи та 25 річниці громадської організації «Асоціація стоматологів України».

Метою проведення даного заходу стало обговорення важливих питань в галузі стоматології та організації стоматологічної допомоги в умовах реформування медичної галузі.

В рамках наукового Конгресу, з нагоди святкування сторіччя Української наукової стоматологічної школи було підведено підсумок науково-практичних досягнень в стоматології за останні десятиліття, до яких долучилися і професори – стоматологи Ужгородського національного університету.

Так, неабияку цікавість викликала доповідь декана стоматологічного факультету доктора медичних наук, професора Костенка Євгена Яковича на тему: «Проблеми антибіотикорезистентності в дентальній імплантології», яка прозвучала в рамках міжнародного симпозіуму дентальної імплантації.

C:\Users\Тетяна\Downloads\39E84CB7-ABBC-4DE0-8679-622734DCC253.jpeg

Одним із модераторів науково – практичного симпозіуму «Інноваційні підходи до діагностики, лікування та профілактики захворювань слизової оболонки порожнини рота», який відбувся 19 жовтня, була доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри стоматології дитячого віку Клітинська Оксана Василівна, яка представила доповідь на тему: «Антисептики в дитячій стоматології: за та проти».

C:\Users\Тетяна\Downloads\80A55FF4-88BD-4BFE-A2FD-1DBB0FE6191E.jpeg

5 Національний український стоматологічний конгрес пройшов на високому професійному рівні, який послужив місцем зустрічі для професійного спілкування та обміну досвідом між вітчизняними науковцями, провідними лекторами, лікарями – стоматологами та запрошеними експертами з інших країн.

За власною інформацією