13.04.2019

Студенти-медики ділились власними науковими дослідженнями на Uzhhorod Medical Student’s Conference 2019

10-13 квітня відбулася найочікуваніша подія року на медичному факультеті. Це XVII міжнародна науково-практична студентська конференція “Uzhhorod Medical Student’s Conference 2019”. Щороку вона особлива тим, що до Ужгорода з‘їзджаються студенти-медики зі всієї України, а організаторами такої масштабної події є також молодь.

У конференції прийняли участь понад 240 студентів, із яких 80 — це медики із 11 університетів України. У збірнику тез налічується близько 200 публікацій. Доповіді прозвучали на 10-ти секціях у різних точках міста, куди міг завітати будь-хто охочий стати активним слухачем тієї чи іншої дисципліни. Крім того, студенти мали нагоду здобути практичні навички на 10-ти майстер-класах від провідних спеціалістів медичного профілю. Студентська конференція — це завжди новий досвід. Але, в першу чергу, це той рушій наукового процесу, який визначає напрямок розвитку медицини загалом.