Студенти МЕВ допомогали американській делегації м.Ковалліс, Орегон, спілкуватись з дітками та молоддю

Студенти МЕВ  допомогали американській делегації м.Ковалліс, Орегон, спілкуватись з дітками та молоддю

Студенти 4 курсу прикладної лінгвістики ФМЕВ допомогали американській делегації м.Ковалліс, Орегон, спілкуватись з дітками та молоддю з обмеженими можливостями у медико - соціальному реабілітаційному центрі "Дорога життя".

Під час спілкування американських й українських співрозмовників наші студенти - перекладачі мали зрозуміти сенс повідомлення однією мовою і водночас сформулювати те саме іншою мовою, що вимагає надзвичайно складної взаємодії мовних, моторних та когнітивних навичок, а також стали активними учасниками реабілітаційного процесу.