14.02.2016
1975

Студентський табір зі сновбордингу відкрито!

13 грудня на горі Красії розпочався тижневий студентський табір зі сновбордингу, який проводиться в рамках проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» між Словаччиною та Україною завдяки фінансуванню Норвезького фінансового механізму. Урочисте відкриття табору відбулося біля ректорату УжНУ.

32 словацьких й українських студентів та 8 тренерів із зимових видів спорту привітали проректор УжНУ із наукової роботи та міжнародного співробітництва Мирослава Лендьел, начальник управління у справах молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан, член виконкому закарпатського відділення олімпійського комітету України Михайло Гриньо, координатор проекту зі словацького боку, академік Технічного університету в Кошіцях Павол Лопуховський, а також представники української сторони проекту – координатор першого спільного табору, декан факультету здоров’я людини Олена Дуло, представник туристичних підприємств краю Володимир Чепа, директор закарпатської громадської організації «Асоціація розвитку спорту, культури і туризму» Віталій Пугань.

Гості побажали розвивати спорт та комунікації між Словаччиною та Україною, а також – здобути учасникам нові враження, навчитися кататися на сновбордах, комунікувати з ровесниками й народжувати ідеї для нових проектів і пропагувати здоровий спосіб життя.

Більше - на сайті Медіацентру УжНУ.