Триває курс теоретичної підготовки студентів Юридичної клініки.

Д.ю.н., професор кафедри цивільного права та процесу юридичного факультету ДВНЗ «УжНУ», а за сумісництвом і провідний юрисконсульт та викладач-куратор Юридичної клініки УжНУ Віктор  Заборовський провів лекцію на тему «Позовна заява та інші заяви по суті справи».
    У ході лекційного заняття було розглянуто ряд питань, зокрема:
- ОФОРМЛЕННЯ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ
- ПОЗОВНА ДАВНІСТЬ
- ІНШІ ЗАЯВИ ПО СУТІ СПРАВИ:
- Відзив на позовну заяву (відзив)
- Відповідь на відзив
- Заперечення
- Пояснення третьої особи щодо позову або відзиву
   Особливу увагу під час лекційного заняття було приділено оформленню позовної заяви. Віктор Вікторович розповів студентам про основні вимоги до форми та змісту позовної заяви, детально ознайомив зі структурою тексту самої заяви.
  Також професор розповів студентам про позовну давність і наслідки спливу позовної давності та розкрив особливості та структуру інших заяв по суті справи.
  У ході лекції студенти мали можливість ознайомитися зі зразками процесуальних документів.
   Для безпосереднього використання під час роботи в юридичній клініці лекційний матеріал у форматі ppt було надіслано всім слухачам.