У День Героїв Небесної Сотні студенти УжНУ поклали квіти та запалили лампадки біля Пам`ятного знаку борцям за свободу і незалежність України

Сьогодні, 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, коли українці вшановують  подвиг учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, студенти Ужгородського національного університету поклали квіти до Пам`ятного знаку борцям за свободу і незалежність України та запалили лампадки.

Пам’ятний день встановлено указом Президента України з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Інформаційно-видавничий центр