20.06.2019

"Україна та Центральна Європа" – в УжНУ вийшов збірник матеріалів міжнародної наукової конференції

Побачили світ матеріали II міжнародної наукової конференції «Формат розвитку відносин України та країн Центральної Європи у контексті впливу гібридної війни, виборчих процесів та забезпечення прав національних меншин», яка відбулася 3 травня 2019 року на Факультеті суспільних наук УжНУ.

Співорганізаторами конференції стали факультет суспільних наук, ГО «Асоціація політологів та міжнародників УжНУ» та управління молоді та спорту Закарпатської ОДА.

До наукового збірника ввійшли матеріали доповідей науковців з України, Польщі, присвячені актуальним проблемам та ризикам, які виникають у відносинах України та країн Центральної Європи, зокрема й в контексті гібридної війни та агресивної пропаганди. розглянута низка прикладних питань, які постають перед політичною наукою в даному контексті та запропоновані шляхи їх вирішення.

Видання розраховане на широкий читацький загал.

Інформаційно-видавничий центр