07.05.2019

Успішний виступ студентів кафедри міського будівництва та господарства

17 квітня 2019 року студенти кафедри «Міського будівництва і господарства» ІТФ УжНУ прийняли успішну участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади та огляду-конкурсі бакалаврських та магістерських робіт за спеціалізацією «Міське будівництво і господарство».

Студент Петрішко Олександр одержав диплом ІІ-го ступеня у олімпіаді з дисципліни «Утримання міської забудови», студенти Громихін Ігор та Стецько Іван отримали дипломи І-го ступеня в огляді-конкурсі магістерських робіт в номінації «Міські вулиці та дорого» і «Міський транспорт» відповідно.

Гапак Михайло отримав диплом ІІІ-го ступеня в огляді-конкурсі магістерських робіт в номінації «Благоустрій та реконструкція міських територій».

Тертишнікова Ніна отримали дипломи ІІІ-го ступеня в огляді-конкурсі бакалаврських робіт в номінації «Благоустрій та реконструкція міських територій».

Кафедра пишається своїми студентами.

За інформацією кафедри МБГ