31.07.2019

УжНУ – на 11 місці серед всіх університетів України за рейтингом Webometrics

Згідно оновленого рейтингу Webometrics Ужгородський національний університет  посів високе 11 місце серед всіх українських університетів, піднявшись  на 6 позицій вгору – повідомляє офіційний сайт  УжНУ. За останні роки Ужгородський національний університет стрімко  покращив свої позиції у рейтингу Webometrics. Для порівняння:  у липні 2014 року  він посідав  127 місце, а вже влітку 2017 року увійшов до тридцятки кращих, посівши - 24 позицію. У січні 2019 року УжНУ вже отримав 17 місце серед всіх українських вишів.

Ректор УжНУ Володимир Смоланка зазначив: "Ми дуже задоволені високою позицією університету у рейтингу Webometrics. Це авторитетний міжнародний рейтинг, перші місця в якому займають провідні світові вищі навчальні заклади - Гарвардський університет, Стенфордський університет, Массачусетський технологічний інститут, Берклі, Оксфорд. В останні роки у   нього включені нові додаткові показники, які об’єктивно відображають, зокрема, науковий рівень університетів. На відміну від деяких національних рейтингів, які нерідко мають не зовсім зрозумілі критерії оцінювання, цей більш повноцінно відображає дійсно високу позицію нашого університету серед українських вишів".

Інформаційно-видавничий центр