Вчора студенти-економісти відвідали митний пост «Ужгород»

Економіка країни - це річ, яка змінюється з величезною швидкістю.

Враховуючи ці особливості, 3 роки тому на економічному факультеті з’явилася нова спеціалізація - «Митна справа та оціночна діяльність».

Вчора студенти-економісти відвідали митний пост «Ужгород».

Встигли дізнатися про практичну сторону діяльності митниці, детальніше ознайомилися із документами, митним супроводженням вантажів та особливостями експортного та імпортного мита.

Також зачепили тему про контрабанду та незаконне переміщення товарів через митний кордон.

Продовжили зустріч у форматі круглого столу, де дізнались про всі тонкощі роботи та отримали відповіді на всі поставлені запитання.

Висловлюємо слова вдячності начальнику митного посту - Василю Васильовичу Ігнатко та заступнику митного посту - Ернесту Юрійовичу Яцині за організацію екскурсії митницею і вичерпні відповіді на питання.

Дякуємо представникам митниці за теплий прийом та готовність ділитися своїм досвідом.

Радіємо, що перший крок у майбутній співпраці виявився таким вдалим.