22.01.2019
2034

Відпочинок на гірськолижному курорті для студентів і викладачів УжНУ

Закарпатський осередок федерації лижного спорту України в особі голови осередку Гімема Василя Михайловича та Студентська рада і Профком студентів УжНУ налагодили співпрацю. Таким чином, для викладачів і студентів УжНУ  відкриваються нові приємні можливості в гірськолижному спорті:

- відпочинок на гірськолижному курорті «Синяк», який знаходиться 28 км від Мукачева;

- скі-пас на один день для ужнівців вартістю всього 150 грн (за умови наявності студентського квитка).

Найближчим часом Студентська рада та Профком студентів УжНУ планують організувати виїзд до гірськолижного курорту для викладачів та студентів. Також можливо і самостійно відпочити на гірськолижному курорті. Для цього необхідно звернутись до голови Студентської ради УжНУ Вікторії Микулянець (тел. 0 99 928 42 38).

Інформаційно видавничий центр