10.11.2019

Викладачі факультету історії та міжнародних відносин взяли участь в Міжнародній науковій конференції в Румунії

6-9 листопада сім викладачів факультету історії та міжнародних відносин (професори Іван Черленяк і Ігор Тодоров, доценти Василь Федурця, Віталій Андрейко, Оксана Курей, Вікторія Бондаренко та Михайло Шелемба) взяли участь в Міжнародній науковій конференції «Економіка-Історія-Суспільство», присвяченій пам’яті засновника і першого ректора Західного університету в Араді «Василь Голдеш» професора Ауреля Адрелеана.

Конференція проходила в замку міста Кареа (Румунія). До оргкомітету конференції був залучений декан ФІМВ професор Іван Вовканич. Крім змістовних наукових дискусій, учасники конференції відвідали монастир Усікновення голови Івана Хрестителя Румунської православної церкви в Scarisoara Noua та музей «Швабський дом».