12.06.2019

Що таке податкові платежі та які функції вони виконують в сучасній економіці? Як функціонує вітчизняна податкова система та який шлях її реформування вже пройдено?  Якою повинна бути податкова система, яка не стримуватиме, а стимулюватиме розвиток нашої держави?

На ці та безліч інших запитань дала відповідь гостя економічного факультету, генерал-лейтенант податкової служби, заслужений економіст України, голова ТВ "АППУ" в Закарпатській області - Марта Гнатівна Волощук.

Радіємо, що саме лекції такого типу знаходять відгук у наших студентів, які висловили сподівання ще не раз зустрітися з Мартою Гнатівною.

Підводячи підсумки можемо сказати, що лекція видалася дуже цікавою та пізнавальною для всіх.