Юридична клініка УжНУ долучилася до правопросвітницького заходу, метою якого було інформування населення про порядок функціонування інституту присяжних в Україні в сучасних вітчизняних реаліях.

Юридична клініка УжНУ, спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Закарпатській області та Координаційною радою молодих юристів при ГТУ юстиції в Закарпатській області, долучилася до проведення правопросвітницького заходу, метою якого було інформування населення про порядок функціонування інституту присяжних в Україні в сучасних вітчизняних реаліях!