Зростаймо разом!

Напередодні старту цьогорічної вступної кампанії до закладів вищої освіти Центр інновацій і розвитку Ужгородського національного університету підготував інфографіку з оновленими важливими показниками роботи вишу.

- Ми вирішили освіжити і візуалізувати основні дані, які, на нашу думку, будуть важливими для абітурієнтів при виборі навчального закладу, - каже керівник Центру Альона Юрчук.

Це, до прикладу, інформація про якісний склад науково-педагогічного колективу університету, активні міжнародні проекти УжНУ, в яких беруть участь наші студенти, показники, що відображають динаміку росту обсягів фінансування науки в УжНУ і т.д.

Шановні абітурієнти: вивчайте, аналізуйте, порівнюйте, думайте, радьтеся з батьками і діліться інформацією з друзями.

Обирайте УжНУ і зростаймо разом!