Зустріч студентів УжНУ з представниками центрів зайнятості та роботодавцями

З метою сприяння працевлаштуванню студентів та випускників із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 24 травня 2017 у залі засідань Вченої ради ДВНЗ «Ужгородський національний університет» відбулася зустріч за участі проректора з науково педагогічної роботи Короля Ігоря Івановича, заступника директора обласного центру зайнятості Сівач Ольги Миколаївни, директора Ужгородського міського центру зайнятості Олексіюка Сергія Максимовича, начальника відділу сприяння працевлаштуванню та профорієнтації Глухової Ганни Василівни, головного спеціаліста з підбору персоналу Цивкіної Олени з випускниками ДВНЗ «Ужгородський національний університет», які входять до зазначеної категорії.

У ході зустрічі обговорено питання про нові підходи та форми роботи центрів зайнятості, можливості працевлаштування випускників. Присутніми на зустрічі представниками центрів зайнятості, підприємств та установам, було озвучено наявні вакантні робочі місця для випускників університету. Також було надано корисну інформацію щодо функціонування структурних підрозділів, які займаються працевлаштуванням випускників, надано професійну консультацію щодо послуг з професійної підготовки і перепідготовки спеціалістів.
Презентацію обласного центру зайнятості можна закачати за посиланням.