08.05.2015

В УжНУ відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні досягнення судово-медичної науки та експертизи»

Організаторами заходів наукового форуму виступили Міністерство охорони здоров’я України, ДВНЗ «Ужгородський національний університет», Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Асоціація судових медиків України, Асоціація судової стоматології України. Конференція внесена до щорічного Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій які проводитимуться у 2015 році, затвердженого Міністерством охорони здоров’я України.

Офіційне відкриття відбулося 30 квітня у великій конференц-залі готелю «Прага», на якому були присутні головні діячі судово-медичної експертизи України: голова Асоціації судових медиків В.В.Войченко, головний судово-медичний експерт Київського бюро СМЕ В.Л.Кондратенко, завідувач кафедри судової медицини НМАПО ім. П.Л. Шупика В.Д.Мішалов, головний судово-медичний експерт Чернівецького бюро СМЕ та завідувач кафедри судової медицини Буковинського університету В.Т.Бачинський, заступник голови МВД Закарпатської області С.В.Россоха, головний судово-медичний експерт Закарпатського бюро СМЕ С.С.Боднар, голова Асоціації судової стоматології Є.Я.Костенко та ін.

У роботі секцій міжнародної конференції взяли участь викладачі кафедр (курсів) судової медицини вищих навчальних медичних і юридичних закладів, фахівці в галузі судово-медичної експертизи, криміналістики, члени Асоціації судових медиків України та Асоціації судових стоматологів України, фахівці в галузі судової стоматології, спеціалісти з країн ближнього та далекого зарубіжжя.

Працювали під час форуму в кількох наукових напрямках: судово-медична наука та освіта, судово-медична експертиза, криміналістика. Метою форуму стало обговорення актуальних питань, що стосуються судово-медичної науки, практики і освіти, а результати доцільно впроваджувати та використовувати в освітянській діяльності вищих навчальних медичних за юридичних закладів, практичній роботі бюро судово-медичної експертизи.

Запрошеними почесними гостями конференції стали засновник Міжнародної асоціації судової стоматології професор Тур Солхейм (Норвегія), президент східноєвропейської Асоціації судової медцини Курт Трубнер (Німеччина), провідний судово-медичний експерт Словаччини Йожеф Шідло (Словаччина), а також делегація з Молдови на чолі з Андрієм Падурою.

За інформацією стоматологічного факультету УжНУ

Медіацентр УжНУ