Кафедра клініко-лабораторної діагностики та фармакології

Кафедри

Наші Партнери:

 

1) Медичний центр Prevention

http://www.prevention.in.ua/

Лікувально-діагностичний центр «Prevention» – це сучасний медичний заклад на території Закарпатської області, в якому працюють багатопрофільні спеціалісти, що займаються реалізацією П4 медицини в Україні. Остання базується на індивідуальному підході до кожного пацієнта у попередженні та прогнозуванні захворювань за допомогою сучасної діагностики та доказовому призначенню лікарських засобів.

 Слідуючи європейському досвіду, кредом спеціалістів центру є: «Краще попередити початок захворювання, ніж лікувати хворобу з ускладненнями». Лікарі центру використовують лише якісне обладнання та новітні технології для надання висококваліфікованої та якісної медичної допомоги пацієнтам, яка спрямована не лише на ефективне лікування, а й на профілактику різних захворювань.  

2) АСТРА-ДІА

https://astra-dia.ua/

Приватна медична лабораторія «АСТРА-ДІА» є структурним підрозділом Медичного Центру аналогічної назви і присутня на ринку України з 2008 року. Це найбільша мережа лабораторій на Закарпатті, що включає 4 лабораторні центри та 18 відділень. Вона створена для забезпечення населення області якісними, достовірними аналізами.  Це стає можливим завдяки використанню сучасного лабораторного обладнання, висококваліфікованого персоналу, широкій мережі маніпуляційних кабінетів (пунктів збору аналізів), які розташовані по Закарпатській області, та спеціальному програмному забезпеченню, яке дозволяє швидко, та, головне, конфіденційно проводити обмін інформацією (результатами аналізів) між пунктами збору аналізів, об’єднуючи все в єдину загальну інформаційну систему. 

До роботи залучено понад сотні сертифікованих експертів релевантної кваліфікації, які постійно вдосконалюють свої знання проходячи курси підвищення кваліфікації. Вони працюють використовуючи передові медичні технології в сфері лабораторної діагностики, сучасну матеріально-технічну базу, яка постійно оновлюється та удосконалюється. Всі дослідження виконуються на автоматичних аналізаторах фірми Roche та Siemens. 

Робота «Астра-ДІА» була неодноразово відзначена нагородами всеукраїнського рівня, зокрема, за результатами національного бізнес-рейтингу в 2015 році заклад «АСТРА-ДІА» було нагороджено званням «Лідер галузі» та отримало золото рейтингу в Україні серед малих підприємств за основним видом діяльності «Спеціалізована медична практика».

3) Labster

https://www.labster.com/

Labster – це компанія, що розташована в Копенгагені (Данія), яка займається розробкою передових та повністю інтерактивних лабораторних моделей, заснованих на математичних алгоритмах. Labster поєднує ці розробки із ігровими елементами, такими як захоплюючий 3D-всесвіт, системою оповідань та їх оцінки. Все це стимулює природну цікавість студентів до предметів та підкреслює зв'язок науки з реальним світом.

 Labster – це лабораторія наступного покоління, що використовує стимулятор, який доступний через інтерактивну платформу, де студенти проводять власні дослідженні з біології та біотехнології. Вона є імітацією повністю обладнаної лабораторії, до якої студенти, зазвичай, не мають доступу у реальному житті. Компанія надає студентам можливість працювати з віртуальними, але повністю реалістичними лабораторними експериментами, які, в реальному житті, є надто дорогими, трудомісткими чи небезпечними для виконання у традиційних лабораторіях. 

4) Szita Lab Microfluidics of Department of Biochemical Engineering at University College London

http://szitalab.weebly.com/

Університетський коледж Лондона – це один з провідних світових університетів, заснований у Великобританії. Лабораторія Microfluidics створена на Кафедрі біохімічної інженерії даного коледжу з метою перенесення концепції біопроцесингу в мікрофлюїдні (Lab-on-a-chip)  або мезофлюїдні системи, використовуючи досвід у сучасних методах мікровиробництва для полімерів (швидке створення прототипів), скла та кремнію. Основною тематикою досліджень лабораторії є поєднання пристроїв з новими підходами до моніторингу та візуалізації.

 Результати їх досліджень використовуються у регенеративній медицині та нутриціології, у розробці, промисловій та медичній біотехнології (ферментативні мікрореактори).

Міжнародні мережі:

 

1) EuroFIR AISBL

http://www.eurofir.org/

EuroFIR AISBL – це міжнародна, неприбуткова асоціація, заснована у 2009 році для забезпечення безперервної популяризації та поширення інформації про продукти харчування в Європі. Її мета – це розробка, публікація та використання інформації про склад харчових продуктів, а також сприяння міжнародному співробітництву для гармонізації стандартів щодо підвищення якості, зберігання інформації та доступу до неї.

 EuroFIR AISBL – об’єднана платформа композиційних баз даних харчових продуктів в Європі, яка включає інформацію про склад продуктів харчування з 26 країн Європейського Союзу, Канади та США. EuroFIR тісно співпрацює з INFOODS за межами Європи. 

2) INFOODS

http://www.fao.org/infoods/infoods/en/

INFOODS – це міжнародна мережа баз даних харчових продуктів, створена в 1984 році, що зробила значний внесок у підвищення якості та доступності даних щодо складу продуктів харчування у всьому світі. Це всесвітня мережа фахівців, метою якої є підвищення якості, доступності, надійності даних про склад харчових продуктів та використання цих даних. INFOODS виступає в ролі форуму для уніфікації даних про склад харчових продуктів.

 Структура INFOODS – це декілька регіональних центрів обробки даних з глобальним координатором. У цьому контексті INFOODS та Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (FAO) надають нормативні документи, стандарти, інструменти, бази даних та інше.

 Їхня місія полягає в сприянні міжнародної участі та співпраці у напрямках здобуття та поширення адекватних, надійних даних про склад їжі, напоїв та їх компонентів у формах, відповідних для задоволення потреб різних користувачів (державних установ, науковців, педагогів, фахівців з охорони здоров'я та сільського господарства, політиків, виробників продуктів харчування, роздрібних торговців та споживачів).

Відповідальний за інформацію: БОЙКО Надія Володимирівна
Дата оновлення інформації: 12.03.2019