Факультет іноземної філології

Факультет іноземної філології (ФІФ) – один із найпрестижніших і найпопулярніших факультетів УжНу з 50-ти річними університетськими традиціями. У  нас на факультеті готують найкращих в університеті і в області перекладачів та вчителів іноземних мов та літератур. Маємо відділення англійської, німецької, французької та румунської філологій. Наші випускники отримують дипломи бакалаврів та магістрів перекладачів – філологів та вчителів двох іноземних мов і зарубіжної літератури. (Вступивши на одну з іноземних філологій,  першокурсник обирає і вивчає з нуля другу іноземну мову за своїм вибором, наприклад французька – англійська, німецька – англійська тощо). До нас поступають ті, хто хоче підкорити світ, стати успішним і знає, що сьогодні ключ до успіху – якісне знання іноземних мов.

Наші студенти найбільше і наймасовіше подорожують Європою, стажуються в університетах Європи, відвідують США, Німеччину, Австрію, Бельгію, Францію, Румунію, Польщу за різними програмами обміну та стажування.

Тільки за минулий рік наші студенти побували в Берліні, Парижі, Амстердамі, Брюсселі, Дрездені, Вроцлаві, Кракові, Слупську, Відні, Ландау, Байя-Маре та інших містах Західної і Центральної Європи. Працюємо над розширенням географії обмінів, стажувань та подорожей.

Наші викладачі працюють за новими ефективними методиками викладання іноземних мов у програмі експерименту співпраці з  Британською Радою в Україні, з Гете інститутом (є філія на факультеті). За новими методиками головна увага приділяється усному мовленню, перекладу. Заняття цікаві, з ігровими елементами, веселі, сконцентровані на студенті.

Окрім того, навчання на ФІФ – це і веселе проведення часу: проводимо дні факультету (День іноземника), дні першокурсника, міс факультету, маємо команду КВК, мовні клуби (щотижня студенти спілкуються з носіями мови: англійська, німецька, французька), проводимо бограч-фести, екскурсії по місту, ходимо в театр і на дискотеки.

Наші випускники - одні із найбільш затребуваних на сьогоднішньому ринку праці. Щороку на факультеті перед випуском бакалаврів і магістрів проводиться «День роботодавця»: представники перекладацьких фірм і «Колл – центрів», мовних курсів, департаменту освіти Закарпатської області та м. Ужгорода, Ай-Ті фірми і телекомпанії, банки і бізнесові структури запрошують на роботу знавців іноземних мов. А ті, хто мріє жити і працювати за кордоном, успішно реалізовують себе у Західній і Центральній Європі, у США і Канаді, навіть у Японії, Південній Кореї і Китаї. Адже ключ до успіху у світі сьогодні – знання іноземних мов…

То ФІФ запрошує тих, хто хоче приєднатися до нашої веселої родини студентів – іноземників.

Наші студенти створили студентський простір «АuraAcademica»

На фото студенти ФІФ у Дрездені.

Після закінчення факультету іноземної філології наші випускники з легкістю влаштовуються на престижні роботи викладачами та перекладачами, менеджерами та логістами, їх часто запрошують працювати в Ай-ті фірми та посольства.

Щиро запрошуємо вас вступати до нас на такі спеціальності: англійська, німецька, французька і румунська  мови та літератури. У нас ви отримаєте кваліфікацію двох іноземних мов та світової літератури!

Відповідальний за інформацію: Рошко Михайло Михайлович
Дата оновлення сторінки: 27.05.2019