Інженерно-технічний факультет

Для підготовки висококваліфікованих випускників на факультеті створені всі необхідні умови:

• високий рівень професорсько-викладацького складу,
  • добре розвинена сучасна матеріально-технічна база,
  • достатнє навчально-методичне забезпечення,
  • функціонують навчальні і наукові лабораторії, оснащені сучасним обладнанням.

В навчально-виробничій майстерні

При виконанні курсових робіт, дипломних проектів, магістерських робіт, проходження виробничих практик кафедрами використовується матеріально-технічна база підприємств області, на яких є унікальне сучасне європейське обладнання. Щорічно для студентів та викладачів ІТФ підприємства області проводять презентації, інформують студентів про своє виробництво, досягнення.

Заняття в лабораторії з пневмоавтоматики та датчиків

Створено три комп’ютерні класи, які підключені до Інтернет, бібліотечний відділ з хорошим довідково-методичним забезпеченням

Заняття з мікропроцесорної техніки

З моменту заснування факультету велика увага приділяється вихованню гідності та поваги до звання студента інженерно-технічного факультету УжНУ. Студенти ІТФ беруть активну участь у громадському житті, займаються художньою самодіяльністю, спортом. Збірні команди ІТФ – переможці і багаторазові призери турнірів з футболу, баскетболу, Спартакіади УжНУ.

Студент ІТФ – володарі Кубка ректора УжНУ з міні-футболу, 2016 рік

Хлопці та дівчата, які навчаються на ІТФ, є учасниками та переможцями всеукраїнських наукових олімпіад, конкурсів. Керівництво факультету та кафедр організовують вечори відпочинку (День інженера, День першокурсника, Кубок декана та ін.), де розкриваються таланти та індивідуальні якості студентів.

Для студентів з інших міст, регіонів та країн надається гуртожиток. У гуртожитку обладнана зала для самостійної підготовки студентів, забезпечена довідковою та технічною літературою.

Відповідальний за інформацію: Туряниця Іван Іванович
Дата оновлення сторінки: 12.03.2019