Філія ДВНЗ "УжНУ" у місті Львів

Територіально відокремлений структурний підрозділ «Філія Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» у місті Львів» отримав ліцензію на розширення провадження освітньої діяльності - започаткування нової спеціальності 081 "Право" на бакалаврському рівні вищої освіти. Відповідне рішення ухвалено Ліцензійною комісією Міністерства освіти і науки України від 25 вересня 2018 р. (протокол № 110/2) та затверджене наказом МОН України № 1477-л від 25.09.2018 р.

Очолює Філію директор - кандидат педагогічних наук Вархолик Галина Володимирівна.

На базі Філії ДВНЗ «УжНУ» у м. Львів створена кафедра суспільно-гуманітарних дисциплін, яка є випусковою для студентів спеціальності 081 «Право».

Також у Філії ДВНЗ «УжНУ» у м. Львів створено консультаційний пункт приймальної комісії, де можна отримати вичерпну консультацію з питань вступної кампанії та допомогу у створенні електронних кабінетів, а також у поданні електронних заяв.

Вступ до Філії регламентується Правилами прийому до ДВНЗ “УжНУ”, відповідно до яких для вступників створено конкурсні пропозиції, ознайомитися з якими можна за посиланням.

Відповідальний за інформацію: Вархолик Галина Володимирівна
Дата оновлення інформації: 02.05.2019